Online Diyet

Takipsiz Online Diyet

Doldurduğunuz bilgi formu doğrultusunda sadece 1 kez diyet programı hazırlıyoruz. Başvurmak için bilgi formunu doldurup, hesap numarasına ödemenizi tamamladıktan sonra, 48 saat içinde size özel hazırlanan beslenme programınızı size mail olarak gönderiyoruz.

Takipli Online Diyet

Doldurduğunuz bilgi formu doğrultusunda haftalık diyet programınızı hazırlıyoruz. Başvurmak için bilgi formunu doldurup, hesap numarasına ödemenizi tamamladıktan sonra, 48 saat içinde size özel hazırlanan beslenme programınızı size mail olarak gönderiyoruz.

Her hafta evinizde veya yakınınızda bulunan sabit bir tartı ile düzenli tartılmanız bizim için yeterli olur. Toplam 4 diyet görüşmesi yapılacak şekilde görüşme randevularınızı planlıyoruz. 1 ay süresince her hafta tartım sonucunuz ve geribildirimleriniz doğrultusunda yeni programınızı hazırlıyor ve mailinize gönderiyoruz. Her hafta takip edilmenizin yanında, 24 saat mail, whatsapp, telefon ve mesaj yoluyla programla ilgili sorularınızı yanıtlıyor, diyetinize uyumunuz ve sonuçlarınıza göre gerekli görülürse devamlı diyetisyen desteği sağlıyoruz.

Takipli-Takipsiz Online Diyet Farkı Nedir ?

Eski alışkanlıklarımızı bırakmak ve diyete geçiş yapmak, esnek ve uzun bir zamana yayıldığında çok daha kolay olmaktadır. Burada ki en önemli etken ise motivasyondur. Takipli online diyet sisteminde her hafta sizin yaşam tarzınıza göre değişiklik yaparak ve sorularınızı yanıtlayarak motivasyonunuzun artmasına yardımcı oluyoruz.
Diyet yapmak hiç bu kadar kolay olmamıştı.Evinizden dışarı çıkmadan, farklı şehirlerden veya farklı ülkelerden bize ulaşabilirsiniz.

Takipsiz Diyet Ücreti: 100 TL
Takipli Diyet Ücreti 300 TL (4 diyet görüşmesi)

online-diyet-basvurusu