Kurumsal Beslenme danışmanlığı Türkiye için belki kulağa farklı da gelse başta Amerika olmak üzere pek çok ülkenin şirketlerinde kullanılmaktadır. Kurumsal beslenme danışmanlığının amacı çalışanların ve yöneticilerin diyet danışmanlığı, kilonun doğru kontrolü, şirket mutfak personelinin eğitimi ile sağlıklı satın alma eğilimlerine yönlendirme gibi kurum ve kuruluşlara eğitim programları ve seminerleri kapsamaktadır.

Şirket çalışanları firmanın ayakta kalması için devamlı olarak çalışmakta ve bir performans harcamaktadır. İşte firmanın ayakta kalması sağlayan bu personellerinde ayakta kalması doğru ve sağlıklı beslenme ile mümkündür. Bu yoldan çıkacak olursa kurumsal beslenme danışmanlığı şirket çalışanlarının sağlıklı olmaları için aslında şirkete yapılan bir yatırımdır. Aynanın diğer yüzüne bakacak olursak kurumsal beslenme danışmanlığı elemanlara verilen değerin gösterilmesi anlamında bir sosyal sorumluluk projesidir diyebilir.

Sağlıklı beslenen çalışanlar ve yöneticiler verimliği ve motivasyonu artacak bu da şirkete değer katacaktır.

Yapılan araştırmalar gösteriyor ki kurumsal beslenme danışmanlığı alan firma çalışanları firmaya daha bağlı bir şekilde çalışmaktadır. Bu danışmanlık hizmeti tamamen bilgi ve tecrübeye dayanmaktadır. Alanında kendini ispatlanmış olan Diyetisyen Esen Karaca bu konuda kurum ve kuruluşlara kurumsal diyet danışmanlığı hizmeti vermektedir. Ankara Diyetisyenleri ve İstanbul Diyetisyenleri arasında kendine yer bulmuş olan Dyt.Esen Karaca hakkında daha detaylı bilgi yada kurumsal beslenme danışmanlığı ile ilgili bilgi almak için lütfen iletişim sayfası aracılığı ile iletişime geçiniz.

***Kurumsal Beslenme Danışmanlığı Başvuru Formu****

Adınız (gerekli)

Epostanız (gerekli)

Konu

İletiniz


 

2 Responses

Yorum Yazın

Email adresiniz yayınlanmayacak.